Jak zamawiać haftowane proporczyki? > Frotki z logo w biznesie
 
 

Frotki z logo w biznesie


Bardzo popularne zakładane na nadgarstek kawałki materiału służące do ocierania potu to frotki. Najczęściej stosowane przez sportowców lub osoby uprawiające aktywną turystykę. Frotka ma na celu pomoc w ocieraniu potu z czoła podczas wysiłku fizycznego. Jej wielką zaletą jest możliwość otarcia potu w bardzo małej ilości ruchów, umożliwia to ponieważ jest na stałe zamocowana na ręce. A gdzie tutaj miejsce na haft komputerowy i loga sponsorów?

Jak wykorzystać frotki w biznesie? Frotki są również doskonałą powierzchnią na Twoją reklamę ponieważ zazwyczaj umieszcza się na niej haftowane logo. Techniką haftu komputerowego korzystając z bawełnianej nici można wykonać dowolny wzór. Haft komputerowy zapewnia bardzo duże możliwości. Można wykonać również naszywki i proporczyki, coraz modniejsze stają się emblematy.

 

  Haftowane chorągiewki w postaci proporczyków o różnych kształtach z wyszywanym z przodu i z tyłu wzorem za pomocą haftu komputerowego to dokonały sposób na promocję własnej firmy. Opisywane na tej stronie gadżety przyciągają oko potencjalnego obserwatora na czas o wiele dłuższy niż proporzec drukowany. Haftowany proporczyki jest miły dla oka. Stworzy jest z wielu kolorów nici o ciepłych i przyjaznych barwach, które na pewno każdemu zapadną długo w pamięć razem z barwami lub logiem prezentowanej marki.
Takie produkty najlepiej zamawiać w hafciarniach. Są to te same firmy, które wykonują na zamówienie naszywki i haftowane emblematy lub frotki. Bez problemu można szukać takich firm w większych polskich miastach takich jak Warszawa, Kraków, Łódź lub Wrocław. Naszywki na pewno znajdziemy również w Szczecinie i Poznaniu, oraz Gdańsku i Katowicach.
 
Proporczyki na zamówienie